wersja językowa: pl | en
2021-04-30
Ultrafiltracyjna instalacja do zagęszczania białka - publikacja dostępna

Ultrafiltracyjna instalacja do zagęszczania białka - publikacja dostępna:

 http://inzynieria-aparatura-chemiczna.pl/pdf/2014/2014-4/InzApChem_2014_4_300-301.pdf

 

ANTIBACTERIAL PROPERTIES OF MEMBRANES MODIFIED BY ACRYLIC ACID WITH SILVER NANOPARTICLES.pdf - pobierz PDF

2015-10-15
Wyróżnienie dla naszego Projektu

Projekt: „Opracowanie technologii oczyszczania i zamykania obiegu wody stosowanej w procesie szczelinowania z wykorzystaniem technologii membranowych", który realizujemy w ramach programu Blue Gas - Polski Gaz Łupkowy otrzymał wyróżnienie w ogólnopolskim zestawieniu "15 kreatywnych w nauce"

Osoby odpowiedzialne:

prof. Wojciech Piątkiewicz, dr inż. Maciej Szwast (kierownik projektu)

Magazyn "Brief" wyróżnił 15 projektów, które w praktyce realizują transfer wiedzy z uczelni do biznesu. Kryteria wyboru projektów dotyczyły nie tylko ich nowatorskości oraz zaawansowania technologicznego, ale przede wszystkim sposobu, w jaki te są realizowane na poziomie biznesowym. Doceniono te inicjatywy, które mogą być przedstawiane jako przykład skutecznej współpracy komercyjnej naukowców i przedsiębiorców oraz te, które w praktyce realizują ideę transferu wiedzy i technologii do szeroko pojmowanego świata biznesu.

Zestawienie "15 kreatywnych w nauce" dostępne jest w sierpniowym wydaniu magazynu "Brief"

 

00eureka

2013-05-07
I konkurs Blue Gas - Polski Gaz Łupkowy rozstrzygnięty

Miło nam poinformować, że PolymemTech otrzymał dofinansowanie w ramach I konkursu „Blue Gas – Polski Gaz Łupkowy” zdobywając jedną z najlepszych punktacji w procesie oceny merytorycznej. 

Blue Gas - Polski Gaz Łupkowy to program, który jest częścią wspólnego przedsięwzięcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. (ARP). Jest on ukierunkowany na wsparcie dużych zintegrowanych przedsięwzięć badawczo-rozwojowych, obejmujących przetestowanie opracowanego rozwiązania w skali pilotażowej, prowadzących do opracowania i komercjalizacji innowacyjnych technologii w obszarze związanym z wydobyciem gazu łupkowego. Głównym celem programu jest rozwój technologii w obszarze związanym z wydobyciem gazu łupkowego w Polsce i ich wdrożenie w działalności gospodarczej operujących w Polsce przedsiębiorstw.

Polymemtech określił technologie wspomagające proces wydobycia kopalin w Polsce jako jeden z kluczowych elementów swojej strategii B&R. Jest to wynikiem posiadanej wizji rozwoju tej linii produktowej i odpowiada na zapotrzebowanie branży wydobywczej na nowe rozwiązania zwiększające efektywność realizowanych procesów oraz bezpieczeństwo w kontekście ochrony środowiska.

blue-gas

Informacje branżowe
więcej
Realizacje
zadzwoń i dowiedz się więcej +48 22 115 11 40

PolymemTech Sp. z o.o.
ul. Wołodyjowskiego 46
02-724 Warszawa

NIP: 5262897258
REGON: 140166539